Aģentūras SEO Eksperts komanda viennozīmīgi ir pieredzes bagāti profesionāļi. Mūsu pakalpojumu klāstā atradīsiet gan pilnu SEO optimizāciju, gan atsevišķus etapus, kas palīdzēs sasniegt vēlamos rezultātus. Lai nonāktu Google meklētāja pirmajās pozīcijās, atlasīsim jūsu uzņēmumam vai zīmolam atbilstošos atslēgvārdus, veiksim SEO iekšējo optimizāciju un sagatavosim satura plānu. Protams, mēs vienmēr koncentrējamies uz pareizām un veiksmīgām SEO stratēģijām. Bet šoreiz vadošās SEO aģentūras Latvijā “SEO Eksperts” profesionāļi ir sagatavojuši pārskatu par nepareizām SEO taktikām, kas kļūst par šķēršļiem ceļā uz pirmajām pozīcijām Google meklētājā.

Jo vairāk atslēgvārdu, jo labāk?

Varētu šķist, ka panākumu atslēga ir pēc iespējas vairāk atslēgvārdu iekļaušana saturā. Un vēl jo vairāk, pēc iespējas vairāk satura. Patiesībā, galvenais uzsvars tiek likts nevis uz satura kvantitāti, bet kvalitāti un unikalitāti. Kādēļ tas ir būtiski? Pavisam vienkārši – ja saturs ir dublēts, tas meklētājprogramma to jau ir redzējusi un reģistrējusi. Tātad tas mazina iespēju sasniegt potenciālo klientu. Tas pats ar atslēgvārdiem – saturu nav nepieciešam pārblīvēt ar atslēgvārdiem. No lasītāju viedokļa, tas ne tikai tekstu padara grūti uztveramu un lasāmu, bet arī mazāk kvalitatīvu. Bet no meklētājprogrammas algoritma viedokļa, tas ir sarkanais signāls, ka saturs ir veids kā mākslīgi apsteigt konkurentus, līdz ar to – ieņem zemāku pozīciju meklēšanas rezultātos.

Vai nepieciešams veidot iekšējo saišu tīklu?

Īsā atbilde ir jā. Bet rodas jautājums – kāpēc? Iedomāsimies situāciju, kad jūsu lapas apmeklētājs izlasa kādu jūsu rakstu. Jūsu arhīvos ir vēl raksti par šo tēmu, bet tie nav pieminēti konkrētajā rakstā. Visticamāk, ka lapas apmeklētājs pats citus saistītos rakstus saviem spēkiem neatradīs. Bet ja nonākšana pie nākamā raksta ir ietverta orģinālajā rakstā, tas var būt izšķirošs solis izvēlei par labu jūsu pakalpojumam. Arī no SEO viedokļa, šādu iekšējo saišu veidošana uzskatāma par labu stratēģiju un veicina nonākšanu pirmajās pozīcijās.

Ja arī jūs savam uzņēmumam vēlaties veidot veiksmīgu un atbilstošu SEO stratēģiju, uzticiet to nozares līderiem SEO Eksperts.